רקע על מאגר GISRAEL

רקע על מאגר GISRAEL 2018-03-01T14:43:06+02:00

GISrael הוא מאגר המידע המהווה פתרון מושלם לשוק המתהווה של עולם הניווט הלוויני בתחום מאגרי המידע הגיאוגרפיים ושירותים מבוססי מיקום בישראל (LBS). המאגר שלנו מבטיח להעניק לעסק שלך את המידע המדויק, המקיף, האמין והמעודכן ביותר, והכל תחת פלטפורמה אחת, קלה ונוחה לשימוש. אמור לנו מה הצרכים שלך ואנחנו נדאג לפתרון יצירתי, מקיף ומהיר. המאגר מציע שכבות מידע גיאוגרפיות מדויקות ומעודכנות, החל מכתובות ,גיאוקודים ונקודות עניין (poi), דרך מיפוי מדויק של התחבורה בישראל, בתי עסק, מוסדות ציבור, מוקדי נופש ופנאי ועוד, והכל בפורמט נוח לשימוש וקל להשמה באפליקציות שונות. אנו מזמינים אותך לגלות את היישומים השונים של המאגר ולמצוא את המוצר המתאים ביותר לעסק שלך.

למאגר הנתונים של GISrael יש יתרונות רבים, וביניהם: רציפות ארצית, קשרים טופולוגיים בתוך ובין השכבות, אירגון הנתונים בטבלאות מפורטות עם תיעוד ויכולת תמיכה בלקוח, גב חזק שמאפשר תחזוקה, העמקה והשבחה של שכבות המאגר, מקצוענות של העוסקים במלאכה, חדשנות ויצירתיות וחתירה לשלמות בהגשת המוצר ללקוח.

 • היקף
  מאגר המידע מכסה את כל שטחה של מדינת ישראל וכולל מידע גם על אזורי האוטונומיה הפלסטינית. במאגר נתונים נתונים על למעלה מ-1,600 יישובים בישראל. המאגר משלב מפת בסיס של כבישי ישראל ומפות ערים ויישובים, ועליהן שכבות מידע רבות ומגוונות המתאימות לכל יישום שאתה זקוק לו. ב-GISrael ניתן למצוא גם מפות של יישובים וערים המצויים בתנופת פיתוח, דוגמת מודיעין- מכבים-רעות, שוהם, אלעד, ראש העין וכוכב יאיר, לצד מפות של יישובים ערביים.

 • רמת עידכון גבוהה                                               
  המאגר מתעדכן על בסיס יומיומי והוא מוסיף ומתרחב כל העת. GISrael מפיצה את עדכוני המאגר בקרב לקוחותיה המנויים על עידכונים. אתה זקוק למידע יומיומי מהשטח? רק אצלנו תקבל אותו בזמן אמת ובדיוק מקסימלי.

 • Geocode
  המאגר כולל נתונים מלאים לביצוע מיקום אוטומטי של כתובות בערים.

 • ניווט 
  המאגר כולל נתונים מלאים לשימוש ביישומים של ניווט אוטומטי, לרבות כיווני נסיעה, ליווי פנייה אחר פנייה, חיבוריות במחלפים, גשרים ומנהרות, ואיסורי פנייה בצמתים (כולל איסורי פניית פרסה). מידע זה קיים בגירסת GISrael Navigator בלבד.

 • אספקה במבחר פורמטים
  המאגר נמכר בפורמטים סטנדרטיים המתאימים לרוב מערכות GIS הנמצאות בארץ, בפורמטים גרפיים, פורמטי ASCII ופורמטים מיוחדים נוספים המותאמים לדרישת הלקוח.

 • עיצוב גרפי משופר של מאגרי המידע 

  עיצוב  המפות שלנו נעשה על-ידי טובי הגרפקאים המתמחים בקרטוגרפיה בארץ. העיצוב מאפשר תצוגה נאה וברורה על מסך המחשב והוצאת תדפיסים צבעוניים ואסתטיים.

נגישות