סיפורי הצלחה

סיפורי הצלחה 2018-02-11T14:21:36+02:00
האגודה למלחמה בסרטן – יום ההתרמה השנתי דואל

מפה – מכוונת גם את מתרימי האגודה למלחמה בסרטן 

חברת מפה – מזה מספר שנים. אחראית על תכנון ויישום יום ההתרמה השנתי של האגודה למלחמה בסרטן.

במסגרת זו מפה מתכננת עבור מתרימי האגודה את מסלולי ההתרמה. תכנון מסלולי ההתרמה מבוצע בכלי GIS תוך התחשבות ביכולות ההספק של המתרימים לפקוד את בתי המתרימים – בעת ביצוע המפקד.

התוצאה של המסלול מוצגת למתרימים מעל גבי אפליקציה נוחה המאפשרת התמצאות ומציאה קלה של הבתים אותם המתרימים צריכים לפקוד.

בנוסף מפה בנתה ממשק ניהול – אשר מאפשר הן הערכות מיטבית לקראת יום ההתרמה והן ממשק ניהול בזמן אמת המציג נתונים על התקדמות יום ההתרמה והיקפו, בכל רחבי מדינת ישראל.

 

פלאפון ומפה בניווט היברידי דואל

פלאפון ומפה בניווט היברידי 

אנו שמחים לספר לכם על עוד לקוח מרוצה משרותי המיפוי המתקדמים של מפה.

חברת מפה נבחרה על ידי חברת פלאפון לספק את כל פתרון הניווט בעבור סמארטפונים ברשת פלאפון. מאגר המידע של מפה, GISrael בגרסת הניווט ובגרסת התלת ממד מוטמע בתוכנת ניווט היברידית, שעובדת גם כאשר אין קליטה סלולארית.

תוכנת הניווט משלבת מידע דינמי המתעדכן בזמן אמת דוגמת חישוב מסלולי נסיעה על בסיס עומסי תנועה, הצעה של מספר מסלולי נסיעה אלטרנטיביים, נקודות עניין מגוונות, חיבור למידע מרשתות חברתיות ועוד.

 

כשאיתוראן ומפה ניפגשות באפסטור דואל
ituran

כשאיתוראן ומפה נפגשות באפסטור

תוכנת הניווט של איתוראן GPS באפסטור ממשיכה להתפתח וגרסת השדרוג החדשה שלה כוללת לראשונה בישראל גם שירותי תוכן

מורחבים בזמן אמת מאתר מפה.

כעת יוכלו גם משתמשי תוכנות הניווט הסלולארי כגון תוכנת איתוראן GPS לקבל שירותי מפה נרחבים ועדכניים

בין השירותים שתספק חברת מפה לתוכנות הניווט, עדכונים אודות מקומות בילוי לפי מיקום גיאוגרפי, מקומות בילוי ונופש לפי “מגזין מפה” ושירותי מזג אוויר.

לדברי חזי לוי, מנכ”ל מפה: “השירות החדש בתוכנת הניווט של איתוראן מאפשר למשתמש לקבל תוכן מורחב דינמי ומעודכן בזמן אמת. מערכת מפה מנהלת את ערוצי התוכן כך שניתן להתאימם לאירועים אקטואליים. לדוגמא לאורך תקופת המונדיאל  התוכנה הציעה ערוץ מונדיאל המציג את המקומות שבהם הקרינו את משחקי המונדיאל”. ניווט עם תכני מפה הוא הרבה מעבר לניווט, משתמשי מפה נהנים מעדכניות המפות מהמלצות אובייקטיביות על מקומות בילוי ואירועים.

לוי הוסיף כי יחודו של השירות הוא “היכולת לבצע התאמות ושינויים בנסיעה או בבילוי ‘תוך כדי תנועה’ – כל האינפורמציה מוזנת ומופצת דרך אתר מפה אל המשתמשים הרבים. תודות ליכולות הטכנולוגיות של מחלקת הפיתוח במפה והשותפים האסטרטגים שלנו ניתן להעביר את התכנים העשירים והמגוונים  שלנו לכל מקום ובכל עת אונליין מאתר מפה”.

במקרה של תוכנת איתוראן GPS שיתוף הפעולה פועל בשלושה ערוצים ייעודיים וייחודיים. ערוץ זמן תרבות מגיש אירועי תרבות ומקומות בילוי בהתאם למיקום הגיאוגרפי, בהם, הופעות חיות, הצגות תיאטרון, פסטיבלים, תערוכות, הצגות ילדים, מופעי מחול ועוד.

ערוץ מגזין מפה מגיש אירועים ומקומות חמים בהתאם לעונות השנה, פסטיבלים גדולים, חגים ומועדים המתעדכנים בהתאם למועד, ישירות מאתר מפה. בקיץ זה סוקר המגזין את מפת הבילויים חינם לכל המשפחה בכל רחבי הארץ וכמו כן את מפת השווקים הארצית. בהמשך הקיץ יסקור המגזין מסעדות מובחרות לחג האהבה ולקראת תקופת חגי תשרי יסקרו ירידים, שווקים למתנות החגים – “ימים של מתנות”. בסוכות יוצגו בתוכנה פסטיבלים בכל רחבי הארץ.

ערוץ נוסף שיפתח לגולשים הסלולאריים דרך תוכנת הניווט של איתוראן הוא ערוץ מזג האוויר. ערוץ זה מספק מידע און ליין מאתר מפה המתעדכן ישירות מחברת מטאו טק, המכון המטאורולוגי הישראלי.

חברת ‘מפה’ כוללת את הוצאת הספרים ‘מפה’, את אתר ‘מפה’ באינטרנט ואת מחלקת המיפוי הדיגיטלי  GISrael. אתר מפה,http://www.mapa.co.il/  הינו האתר הבלתי תלוי הגדול בישראל בתחום הנופש, הבילוי והתיירות בארץ. מדריך מפה באינטרנט משלב את אוצרות המידע של החברה – מפות ומאגרי מידע בתחומי נופש וטיול, תרבות ופנאי. לאתר למעלה מ-30 אלף מנויים.

 

MIO Freeway דואל
logomios  ronlight

  מהפכת הTMC מגיעה לישראל !

לראשונה ובישראל ובלעדי ל MIO

MIO FREEWAY – שירות קבלת דיווחי תנועה היישר למכשיר ה Mio GPS  שלך

חברת Mio העולמית בשיתוף עם רונלייט דיגיטל בע”מ, נציגתה הבלעדית בישראל, השלימה את ההקמה של רשת ה-TMC הראשונה בישראל – Mio FreeWay – שתספק דיווחי תנועה בזמן אמת לנהגים בעלי מכשירי Mio מסדרת Moov ו SPIRIT.

הפרויקט המורכב בוצע במשך למעלה משנה וחצי על ידי חברת רונלייט והוא הושלם לאחר פיילוט ארצי מוצלח שהסתיים זה עתה. הפרויקט מתבסס על ניסיונה העשיר של Mio בפרויקטים מסוג זה ברחבי העולם ושותפים נוספים לו הם:  ITIS Traffic Services, החברה המתמחה באספקת נתוני תנועה בזמן אמת, חברת מפה המספקת מפות כבישים מעודכנות וכן תחנות רדיו אזוריות שיספקו את תדרי הרדיו להעברת הדיווחים.

שירות  (TMC (Traffic Message Channel נפוץ כיום בעשרות מדינות באירופה וברחבי העולם והוא מספק לעשרות מיליוני נהגים דיווחי תנועה בזמן אמת המשודרים בתדר רדיו FM למכשירי GPS. כן מוצעות דרכים חלופיות לעקיפת פקקים.

שירות Mio FreeWay יוצע בישראל בלעדית לבעלי מכשירי Mio Moov (מותנה ברכישת מתאם בלבד) וכן למכשירי ה Mio Spirit. באמצעות שימוש בתת תדר FM RDS יקבל הנהג אוטומאטית דיווחי תנועה בזמן אמת למכשיר ה-GPS שלו בכל רחבי הארץ, (מותנה באזורי הכיסוי). השידור שקוף למשתמש ולא יפריע לקליטת שידורים או מכשירים אחרים ברכב.

מודל החיוב הינו תשלום חד פעמי לרכישת מתאם. השירות עצמו יינתן ללא כל תשלום.

המשך קריאה…

 

GPS איתוראן דואל
ITURAN GPS

איתוראן GPS – מערכת הניווט הניידת

מערכת ניווט ניידת הכוללת מסך 3.5 אינץ’ וניתנת להעברה מרכב לרכב. המערכת מותקנת על זרוע איכותית שמונעת את תזוזתה בעת הנסיעה. תפעול המערכת הוא פשוט ונוח, ומתבצע באמצעות מסך מגע. המערכת משווקת בכמה צבעים ובהם: כסף, ורוד ולבן.

אפשר לקחת את המערכת לחו”ל ולנווט באמצעותה בכל מדינה המכוסה על ידי אחת מחברות המיפוי המובילות המתאימות לתוכנת איתוראן GPS.

מערכת הניווט הניידת משתלבת במגמתה של איתוראן, שמאז כניסתה לשוק שמה לעצמה למטרה לפתח מוצרים שיהיו נוחים לתפעול לכל נהג ונהגת, ובכל גיל. זאת להבדיל מהמערכות הקיימות כיום בשוק, הפונות בעיקרן לחובבי הגאדג’טס.

המשך קריאה…

 

דואר GISrael דואל

רשות הדואר מפעילה מערכת GIS אירגונית לניהול אזורי חלוקת דוארthumb_post

ברשות הדואר הוכנסה לפעולה מערכת אינטראנטית לתיכנון ולניהול טריטוריות החלוקה של הדוורים ומרכזי חלוקת הדואר. המערכת פותחה והוקמה על-ידי חברת סיסטמטיקס בכלי ESRI (ArcSDE, ArcIMS), כמערכת אירגונית עם בסיס נתונים מרכזי.

המשך קריאה…

 

פיקוד העורף דואל

מערכת “תמונת עורף”

מערכת “תמונת עורף” היא מערכת המידע והשליטה של פיקוד העורף, והיא משמשת אותו להתמודדות עם אירועים מסוגים שונים היכולים להתרחש בעיתות רגיעה או מלחמה. המערכת מתוכננת כך שתאפשר לספק מידע עדכני לתמיכה בקבלת החלטות במשברים שונים העשויים להתרחש מסיבות שונות, כגון שיגור טילים/קטיושות לעבר מדינת ישראל, אירועי טרור, אירועי אסונות טבע (רעידות אדמה, שיטפונות וכו’) או אסונות מעשה ידי אדם (תאונות של חומרים מסוכנים, נפילת מטוס, קריסת מיבנים וכדומה).

thumb_pikod_horef
 מתוך “תמונת עורף”
המשך קריאה…

 

ITIS דואל

מערכת למידע על תנועה בכבישים על בסיס נתונים מתוך הרשת הסלולרית

טכנולוגיית חברת איי.טי.איי.אס שירותי תנועה בע”מ

האם אתה מהרהר לעצמך מדי פעם כמה טוב אילו היה ברשותך מידע שוטף על התנועה בכבישים כדי לדעת מתי ודרך איפה לנסוע? האם אתה מגלה מדי פעם שדיווחי התנועה הרגילים אינם עדכניים דיים?

thumb____itis_copy
המשך קריאה…

 

U Drive דואל

מערכת ניווט אישית למכשירי פאלם

כמה פעמים מצאת את עצמך מחפש כתובת בדרך לפגישה? כמה שעות בשבוע אתה מבזבז על חיפוש חניון? הילדים מתים מרעב – איפה יש מסעדה באזור? את כל הבעיות האלה פותרת היום מערכת הניווט לרכב u-drive של חברת PDASPA, בשיתוף עם חברת HEKOSOFT הגרמנית. PDASPA, חברת תוכנה המתמחה במערכות ניווט מבוססות לוויין המיועדות לפאלם, מציעה ערכת ניווט לרכב מבוססת Palm OS. המערכת עושה שימוש בלוויינים לאיתור מיקומו של הנהג ומציאת הדרך הקצרה והמהירה ביותר אל היעד. בסיס המפות של תוכנה זאת הוא מאגר GISrael.

המשך קריאה…

 

Destinator דואל

-destinatorמערכת הניווט Destinator

מערכת הניווט לרכב Destinator מספקת מגוון פתרונות ניווט המאפשרים התמצאות קלה ומהירה, והכוונה גראפית וקולית עד לנקודת היעד.

המערכת מבוססת GPS ופועלת בסביבת WindowsCE וניתן להתקינה על גבי כל מכשיר התומך במערכת הפעלה זו. (כגון Pocket pc).

בתוך דקות ספורות ניתן ללמוד כיצד להגיע לכל נקודה בישראל וזאת באמצעות הקלדת הכתובת המבוקשת על גבי המסך ובחירה באפשרות “נווט”. המערכת מחשבת עבור המשתמש את נתיב הנסיעה הרצוי, תוך כדי הצגתו על צג המכשיר.

תוכנת ה-Destinator היא תוכנה בינלאומית פרי פיתוח ישראלי.

בארץ מבוססת התוכנה על מאגר המידע GISrael NAV ובחו”ל על מפות של ספקים אחרים.

הגירסא המעודכנת ביותר של התוכנה הינה Destinator6 המציגה מספר חידושים לעומת הגרסאות הקודמות. כאן ניתן לקבל תצוגה בדו מימד ותלת מימד עם ציון שמות הרחובות, חישוב מסלול תוך שניות, תכנון אופטימלי של ניווט רב עצירות, אפשרות הכנסת כתובת בעזרת מקלדת בגודל מלא, פונקציית המנעות נסיעה בדרכים לא רצויות ואפשרות לעיון חופשי במפה.

פתרון התוכנה זמין גם ביחס לאירופה, ארה”ב קנדה ואוסטרליה.

thumb_pocketPCsmall

 

Nav&Go דואל

 navngoמערכת ניווט – הדור הבא

מערכת הניווט Navn’go מאפשרת הגעה לכל כתובת באמצעות שמיעת הנחיה קולית מגוונת. המסכים וההנחיות השונות נבנו בצורה שתאפשר להבין את הצפוי בהמשך הדרך על-ידי הצצה חטופה במסך, ללא צורך להתעסק בו, תוך כדי נסיעה רגועה ובטוחה.

המשך קריאה…

 

מירס דואל

שיתוף פעולה אסטרטגי בין חברת מירס לחברת מפה

mirs

בשנה האחרונה אימצה חברת מירס את התחומים של GPS, מפות וניווט כחלק מאסטרטגיית השיווק המובילה שלה. שיתוף פעולה הדוק בין חברת מירס למחלקת GIS של מפה הוביל לכך שרוב יחידות הקצה של חברת מירס יכולות לשמש פלטפורמה גיאוגרפית ניידת, המאפשרת מיגוון יישומים גיאוגרפיים.

על בסיס הידע שנצבר ב-GISrael נבנה מודל עסקי המאפשר לכל מפתח אפליקציות להגיע לחברת מירס ולהציע את שירותיו השונים על גבי יחידות הקצה. בדרך זו, תהליך בחירת היישומים נעשה פשוט יותר, והשאלות היחידות העומדות בפני מירס הן איכות היישום המוצע להם וההצלחה העסקית הצפויה מאותו יישום.

המשך קריאה…
נגישות