מיפוי וניווט

/מיפוי וניווט
מיפוי וניווט 2018-03-01T15:26:22+02:00

GISrael NAV הוא מאגר המידע הפונה לשוק הניווט על כל גווניו. המאגר מכיל מידע שרלבנטי לתכנון מסלול נסיעה בהתחשב בכיווני נסיעה, מהירות, סוג כביש ותמרורים… זהו המאגר המקיף ביותר שקיים בישראל לצרכי חישוב מסלול נסיעה ולניווט מודרך פנייה אחר פנייה. המאגר נבנה במפה במשך שנים תוך יצירת קשר הדוק עם חברות שפיתחו מערכות ניווט כמו, דסטינייטור, טלמפ, לוקיישנט, נאוונגו ועוד. הקשר המיוחד שנוצר סייע להבנת הצרכים המיוחדים הדרושים למערכת ניוו טובה ויעילה. אבני היסוד היו, בניית טופולוגיה מושלמת לשכבת הדרכים, היכולת להפריד בין מפלסים שונים בכביש, הגדרה נכונה של רשת דרכים בהתאם לצרכים ולדרישות של מערכות הניווט, איסוף איסורי פנייה במערכת אשר מאפשרת בקלות ובנוחות לתחזק אותם, מספרי בתים לאיתור כתובות, שכבת נקודות עניין ועוד. יסודות חשובים אלו נבנו בתקופה זו והם מהווים יתרון עצום כלעומת בסיס נתונים שנבנה באופן תאורטי בלבד. הניסיון שנצבר במשך השנים הוביל אותנו לבניית אחד ממאגרי המידע לניווט הטובים בעולם שזוכה להערכה רבה מחברות מובילות בתחום בארץ ובחו”ל.

מאגר GISrael NAV הוא בסיס למערכות ניווט על גבי פלטפורמות שונות ובטכנולוגיות שונות:

GISrael PRO הוא מאגר המידע הארצי הכולל מספרי בתים, אתרים, מוסדות ציבור, מידע אדמיניסטרטיבי ועוד. מאגר זה מעניק פתרון מושלם לגבי אסטרטגיות שיווק, פתיחת סניפים, מידע על מתחרים, ולכל תחום אחר שבו מידע גיאוגרפי עשוי לסייע לעסק שלך.  מאגרי מידע גיאוגרפים לצרכים עסקיים הוא תחום מאוד מפותח בישראל. התחום התפתח לאורך השנים כחלק מתהליך כניסת טכנולוגיית GIS לארגונים בישראל. התחום משתלב לקונספט BI – אינטיליגנציה עסקית שמשמעו שימוש בטכנולוגיית המידע בצורה שתשפר ותייעל את הביצועים העסקיים של הארגון. שילוב של מידע עסקי בקונספט גיאוגרפי מוביל לראייה חדשה של מצבים שונים ומאפשר קבלת החלטות מושכלות ונכונות יותר. מאגר GISreal Pro נותן מענה לתחום זה של שימוש במידע גאוגרפי ובצורה מושלמת. המאגר מכיל את כל המידע הרלוונטי וכולל אפשרות להוסיף על גביו מידע רלוונטי נוסף ממקורות אחרים.

GISrael Light הוא מאגר שנועד לשמש כשכבת רקע חזותית עם אפשרות חיפוש מינימאלית. קהל היעד של מוצר זה הוא בעיקר מערכות שליטה ובקרה בסיסיות לניהול משימות. המאגר מכיל את כל המידע החזותי הקיים במאגר המידע וכולל את שמות הרחובות, היישובים, מוסדות ציבור ותחנות דלק. המידע הפנימי במאגר מופחת, ועל-כן הוא אינו כולל, למשל, את מספרי הבתים ברחובות או את הטופולוגיה והמידע המאפשרים ניווט. מאגר זה נוצר כמענה לדרישות של לקוחות ושותפים עסקיים, לספק מאגר במחיר לא יקר שיאפשר אפליקציות פשוטות לעסקים קטנים. המאגר משמש לעיתים ככניסה של עסק או ארגון לתחום המידע הגיאוגרפי ולאחר שהמהלך מוכיח את עצמו משודרגים המערכות והמאגרים לסוגים מתקדמים יותר.

מפות תמונה Raster GISrael – מאגר המורכב מסריקת קובצי המקור מתוך אטלס הזהב המלא של חברת מפה. מפות הראסטר הן מפות תמונה המגיעות בפורמטים ספציפיים ומתאפיינות באיכות גראפית  וקרטוגרפית גבוהה מאוד.

מפות סרוקות ברזולוציה גבוהה מתוך אטלס הזהב של מפה -מאגר של מפות ראסטר מדויקות שהופקו מתוך אטלס הזהב – מוצר הדגל של חברת מפה. מוצר זה עומד בזכות עצמו כמפות רקע, אך בעקבות התאימות שבינו לבין מאגר המידע הגיאוגרפי הוא מהווה מוצר משלים לו. מפות הראסטר הן תוצר של עבודת גרפיקאים וקרטוגרפים העובדים בכלים גראפים מקצועיים. בתוצר הסופי מושגות איכויות ויזואליות, שקשה למצוא במפות וקטור המופקות בכלי GIS מתקדמים ביותר.

  • מפות ממוחשבות מרהיבות בקנה מידה בינעירוני ועירוני (1:100,000, 1:150,000, 1:13,000 ועוד)
  • המפות נערכו ונבדקו באופן ידני בידי קרטוגרפים ושורטטו בידי גרפיקאים.
  • את המפות ניתן ללוות במוצרי הנייר המקבילים: אטלס ישראל, אטלס הזהב, מפת 1:250,000 ועוד.
  • את המפות ניתן לעגן בכל רשת קורדינטות על-פי דרישת הלקוח.
  • המפות מתעדכנות כל עת שמופיעה מהדורה חדשה של האטלס.allcds
נגישות