קהלי יעד

קהלי יעד 2018-03-01T19:38:09+02:00

חברת מפה מספקת מידע ומעניקה שירותים לגופים ולחברות המובילות בישראל, ובהן: צה”ל, מד”א, מכבי האש, משרד החינוך, משרד התחבורה, פלאפון, הוט מובייל, בזק, כל פורטלי האינטרנט הגדולים, ועוד.

אחד היתרונות הגדולים ביותר של המאגר הוא שניתן ליישמו כמעט בכל מוצר: במוצרי דפוס, בטלפונים, במכשירי כף יד, במחשבים רגילים ובאתרי אינטרנט.

סמארטפונים

מאגר המידע GISrael מאפשר יישומים רבים על גבי טלפונים סלולריים, אפליקציות ייעודיות, פתרונות ניווט ללקוחות הקצה ועוד.

תוכנות:

מאגר הנתונים GISrael מתאים ללקוחות GIS המשתמשים בתוכנות מבית ESRI MAPINFO,TRANSCAD  ואחרים. התוכנות מותאמות לשוק בישראל וניתנות לשימוש בדרך קלה לתיפעול גם ללקוח הסופי.

אתרי מיפוי באינטרנט

אתרי מיפוי, תיירות, נופש ופנאי משתמשים במאגר הנתונים של GISrael כבסיס. בין האתרים: mapa.co.il Google Maps

ניהול ציי רכב ועובדים

מאגר הנתונים של GISrael מאפשר לנהל ציי רכב בדרך הנוחה והיעילה ביותר. חברות כמו  ISR ואיתוראן משתמשות במאגר כבסיס לתוכנת ניהול ציי הרכב שלהן.

תוכנות לניהול לוגיסטי

מאגרGISrael  משולב בתוכנות לתיכנון לוגיסטי כמו RoadShow  או RoadNet.

תוכנות ניהול לוגיסטי משמשות את חברות ההפצה הגדולות לצורך תיכנון וניהול לוגיסטי של מערך ההפצה שלהן. בתוכנת הניהול הלוגיסטי משולבת מפה המבוססת על מאגר GISrael המשמשת את סדרן העבודה לניהול מערך ההפצה. באמצעות המערכת נבנה עבור כל משאית בנפרד, בהתאם לקיבולת שלה, מסלול חלוקה אופטימלי המתבסס על מאגר המידע הגיאוגרפי של חברת מפה, הכולל בתוכו את סדר העמסת הסחורה מעל גבי המשאית, כך שיהיה מוכן לפריקה ביעד במינימום מאמץ.

בשוק בישראל ניתן למצוא כיום תוכנות לתיכנון לוגיסטי כמו RoadShow מבית decart המופצת בארץ על-ידי חברת פרוגרמה ותוכנת  RoadNet המופצת בארץ על-ידי חברת רסנר מהנדסים.

מיפוי עסקי

מאגר הנתונים שלנו מהווה בסיס לאפליקציות למיפוי עסקים המאפשרות:

  • למפות את הלקוחות הנאמנים, שרוכשים הכי הרבה וחוזרים לרכוש שוב.

  • לסמן את הלקוחות הנאמנים ולהתמקד בהם בקמפיינים לשמירת הנאמנות.

  • לנתח מי הם הלקוחות הפונציאליים שלך בהתאם לשטח.

  • לנתח את היחסים בין מוצרים מסוימים לבין העדפות הצרכנים באותו אזור.

  • ועוד ועוד.

קרטוגרפיה

מאגר הנתונים GISrael מהווה בסיס למיגוון מוצרי דפוס, וביניהם אטלסים ומפות עירוניות. אחד המוצרים המעניינים של חברת מפה המבוסס על מאגר הנתונים GISrael הוא האטלס הצילומי הראשון בישראל והשלישי מסוגו בעולם – פריט לאספנים המשלב מפות מיושרות עם תצלומי אוויר של חברת אופק צילומי אוויר.

נגישות