מפתחי אפליקציות

מפתחי אפליקציות 2018-03-01T16:46:17+02:00

מפתחי אפליקציות בתחום האינטרנט

Emap – מיזם של חברת סיסטמטיקס מבוסס על מאגר GISrael כבסיס מיפויי ונותן שירותי מיפוי לאתרי אינטרנט אחרים.  eMap  מהווה שירות מפות מרכזי המאפשר לכל חברה המנויה על השירות להציג באתר האינטרנט שלה מידע אודות סניפים, נקודות מכירה, נקודות שירות וציוני דרך אחרים.

כתובת האתר: www.emap.co.il

Atlas CT – חברת אטלס סי.טי. מתמחה בפיתוח טכנולוגיות ייחודיות בתחום המיפוי המקוון – Internet GIS. במהלך השנתיים האחרונות פיתחה אטלס סי.טי. מערכות מיפוי מובילות לשרתי אינטרנט ואינטראנט המיועדות לשימוש בארץ ובחו”ל. המערכות שפותחו מאפשרות לחברות לשלב יכולות מיפוי באתרי האינטרנט שלהן, ובכך לספק ללקוחותיהן שירותי מיפוי כגון: איתור כתובת, התמצאות במפה, מציאת מסלול (קבלת הנחיות נסיעה בין שתי נקודות ברחבי הארץ), וכן לספק שירותי מיפוי מבוססי מיקום למיגוון פלטפורמות, כגון מחשבים נייחים, מחשבים נישאים, מחשבי כף יד וטלפונים סלולריים. המערכות הישראליות מבוססות על מאגר הנתונים GISrael.

כתובת האתר: http://www.atlasct.co.il/

מדריך מפה באינטרנט – אתר האינטרנט של חברת מפה, העושה שימוש במאגר המידע  GISrael  לציון מיקומם של מסעדות, מלונות, אירועים ועוד. האתר כולל מנוע מפות לאיתור כתובת ולחיפוש מסלול נסיעה אשר פותח על ידי חברת מפה מיפוי והוצאה לאור ומבוסס על פלטפורמת ArcGIS Server, ומאגר הנתונים הגיאוגרפי של GISrael. באתר ניתן לתכנן מסלולי נסיעה והליכה ולהחליף בין ארבעה סוגי מפות כולל מפות טופוגרפיות.

כתובת האתר: mapa.co.il

מפתחי אפליקציות בתחום ניהול ציי רכב

איתוראן – מספקת לציי רכב מערכת ייעודית לתיכנון, שליטה ובקרה על ציי הרכב. המערכת נותנת מענה לצורך ההולך ומתרחב של חברות מסחריות במערכות ניהול אופטימליות לשליטה על ציי רכב וניצול יעיל של רכב וכוח אדם שנמצא מחוץ לכותלי האירגון. www.ituran.com

באמצעות המערכת ניתן לקבל על גבי המפה, בזמן אמת, את מיקום הרכב, שיחזור מסלול הנסיעה, מדידת מרחקים מנקודה לנקודה, הכוונת רכבים לכתובת רצויה, נתונים על מצב הטכני של הרכב, מהירות נסיעה, מד ק”מ צבור ועוד.

המערכת של איתוראן עושה שימוש במאגר המידע GISrael לצורך איכון ‘איתור והענקת שרותים למנויים (Mr Big).

ISR  – מייצרים ומוכרים פיתרונות לניהול צי רכב. מוקד השליטה ברכבים משתמש במאגר המידע GISrael לצורך איתור כתובת וכרקע מיפויי.www.isrfleettrack.com

 

נגישות